İkinci el otomobil almak için beklemeyin

KredimOL mobil uygulaması üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirilebilirsiniz.

2928

Otomotiv kredileri konusundaki sektörde önemli bir yere sahip ALJ Finans, ikinci el otomobil kredisinde 12 yaşa kadar tüm marka ve modeldeki araçlara yönelik 48 aya varan vadelerde kredi hizmeti sunuyor.

Hızlı ve kolay başvuru süreçleri ile ALJ Finans, “Şimdi al, 2018’de ödemeye başla” kampanyasını cazip yıl sonu fırsatı olarak ikinci el otomobil alacak kişiler için başlattı.

ALJ Finans’ın müşterinin ihtiyacına göre özelleştirilebilen ödeme planları ile ikinci el otomobil almak isteyenler, ALJ Finans’ın anlaşmalı satıcılarını ziyaret edebiliyor veya KredimOL mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusu gerçekleştirilebiliyor.

ALJ Finans’ın kredi kampanyası, Xchange by Toyota ve Otoshops başta olmak üzere tüm anlaşmalı ikinci el otomobil satıcılarında geçerli.

Dijitalleşme vizyonu ile sektöründe öncü rolünü devam ettiren ALJ Finans’tan kredi kullanmak isteyenler, KredimOL mobil uygulaması sayesinde ne kadar kredi alabileceklerini de anında ücretsiz olarak öğrenebiliyorlar. Ayrıca ALJ Finans’ın tüketiciler için sunduğu e-sözleşme hizmeti sayesinde kredi sözleşmelerini, mobil cihazları üzerinden elektronik ortamda inceleyerek bulundukları yerde zaman kaybetmeden onaylayabiliyorlar.