İkinci el otomobil pazarında hareket var

1946

İstanbul’da altı, İstanbul dışında Ankara, İzmir, Antalya, Bursa’daki showroomlarının yanı sıra 51 ilde 2.000’den fazla üye galerisi ile hizmet veren Wowwo, yeni kampanyasını düzenlediği bir toplantı ile duyurdu.

Tanıtım toplantısında bir konuşma yapan Yeşil Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Engin Yeşil, “Wowwo, ikinci el araçlara vatandaşlarımızın daha kolay erişebilmesi için, araç sahibi olmak ya da araç modelini yükseltmek isteyenlerin karşılarına çıkan banka kredisi skoru, kefil zorunluluğu gibi problemleri bertaraf eden bir sistem geliştirdi. İkinci el araçları, esnek ödeme koşullarıyla, kefilsiz, banka kredisiz ve senetle satış imkanı sunarak sektörde bir ilke imza attı. Wowwo’yu kurarak Türkiye‘de otomotiv sektörüne büyük ölçekli bir yatırım yapmış olduk. Türkiye‘de son zamanlarda yatırımların yurt dışına kaydığını üzülerek gözlemlediğim için, bu yatırımımız ile ülke ekonomisine sağladığımız katkıdan dolayı gurur duyuyorum. Türkiye’nin her yerinde olmayı hedefliyoruz; Wowwo ile araç sahibi olmayan kalmayacak!” dedi.

Yeni reklam için Sinan Akçıl ile anlaştılar

Wowwo’nun yeni reklam kampanyasında yer alan Sinan Akçıl ise, “Wowwo için severek bestelediğim “Al Arabanı Git” şarkısını yaparak bu projenin sadece reklam yüzü olmadım projenin her anlamda destekçisi olmaya çalıştım” dedi.