İnci Akü’ye Brandverse Awards Altın Ödül’ü

441

İnci Akü, Brandverse Awards’un SocialBrands Veri Analitiği Bölümü’nde bir kez daha Altın Ödül’ün sahibi oldu.

İnci Akü, Marketing Türkiye ve BoomSonar tarafından düzenlenen, Dijital Pazarlama İletişimi Platformu’nun (DPİP) da destek verdiği Brandverse Awards 2022’de ‘Otomotiv Yan Sanayi’ kategorisinde bu sene de Altın Ödül’ün sahibi oldu. Markaların pazarlama, iletişim ve reklam çalışmalarını kapsamlı bir şekilde değerlendiren ödül programının törenine İnci GS Yuasa Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Gökçe Yılancıoğlu Tellici katıldı.

Başarılı markalar ödüllendirildi

Enerji Uzmanı İnci Akü, Brandverse Awards’un SocialBrands Veri Analitiği Bölümü’nde bir kez daha Altın Ödül’ün sahibi oldu. Dijitaldeki en başarılı markaları ve projeleri ödüllendirmeyi sürdüren Social Media Awards Turkey, 6’ncı yılında büyük bir yeniliğe adım atarak markaların en iyi olduğu pazarlama, iletişim ve reklam çalışmalarını artık Brandverse Awards’un 360 derece kapsamlı evreninde ödüllendiriyor.

30 Haziran Perşembe günü Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da gerçekleştirilen ödül töreninde, 1 Nisan 2021 – 1 Nisan 2022 dönemi boyunca; takipçi sayısı, takipçi artışı, paylaşılan ileti sayısı, ileti türleri, elde edilen etkileşim ve etkileşim türleri gibi konularda başarı gösteren markalar ödüllendirildi.