İstanbullular “V Weekend Sports” Festivali’ni sevdi

1234
Anneden babaya, çocuklardan gençlere her yaş grubunun festivali “V Weekend Sports” 3 günde yaklaşık 100 bin kişiyi Intercity İstanbul Park’ta buluşturdu.

Spor, wellness, eğlence, kişisel gelişim gibi her türden onlarca eğlence dolu aktivitenin bir arada bulunduğu festivalin son gününde ödüllü yarışmalar büyük ilgi topladı. Anne babaların bebek pusetleriyle katıldığı koşu oldukça çekişmeli ve eğlenceli geçerken, köpekleriyle birlikte “patili koşuya’’ katılanlar arasında da kıyasıya rekabet yaşandı. Gran Fondo Marmara bisiklet yarışları da dünyanın sayılı pistleri arasında gösterilen Intercity İstanbul Park’ta farklı bir heyecana sahne oldu.

Vural Ak: “Amacımız festivali geleneksel hale getirmek”

Intercity İstanbul Park’ta düzenlenen festivale gösterilen ilgiden oldukça memnun olduğunu belirten Intercity Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak, “Bu festival kapsamıyla Türkiye’de bir ilkti. Ailelerin, gençlerin, çocukların bir arada bulunup hem spor yapmaları, hem de eğlenmeleri sağladığımız için mutluluk duyduk. Amacımız bu tür etkinlikleri her 3 ayda yaparak insanların eğlenmesini, ailecek hafta sonunu keyifli geçirmelerini sağlamak. 3 gün süren sağlıklı yaşam ve spor festivalinde genç yaşlı herkes kendi ilgi alanına göre spor branşlarıyla buluştu. Amacımız bunu gelenekselleştirerek çok daha fazla kişiye ulaşmak ve sporun önemini onlara doğrudan aktarmak” dedi.