Jeep Grand Cherokee Limited’de 150 bin TL indirim!

1339

Türkiye’de iç pazarda yaşanan tıkanma pazarı durma noktasına getirdi. Markalar ellerindeki ürünleri satmak için çarpıcı kampanyalar yapmak zorunda kalıyor. Bunu en son örneği Jeep Grand Cherokee Limited’de yapılan 150 bin TL’lik indirim!..

Jeep Grand Cherokee Limited

İç pazarı canlandırmak amacıyla belli bir süre için başvurulan ÖTV ve KDV indirimi sona erdi. İndirime rağmen yaprak kımıldamayan otomotiv sektöründe yüzde 60’a varan ÖTV ve üstüne konulan KDV ile araç satamaz hale gelen sektörde alarm zilleri çalıyor.

Jeep Grand Cherokee

Jeep Grand Cherokee’de 150 bin TL indirim var!

Mevcut ortamdan daha az zararla kurtulmak isteyen firmalar, çeşitli kampanyalara başvuruyor. Markaların büyük bölümünde  2018 model araçlar duruyor. Belirsizlik ve anormal vergilerin üzerine dolar kurunun 5,5 – 5,8 TL civarında seyretmesi özellikle ithal araçlarda sıkıntıyı daha artırdı. Jeep Türkiye de elinde kalan sınırlı sayıdaki 2018 model Grand Cherokee Limited için 150 bin TL indirime gitti.

Jeep Türkiye, son ÖTV ve KDV düzenlemesiyle anahtar teslim fiyatı 1 milyon TL olan Grand Cherokee Limited’in Overland donanıma sahip  250hp gücündeki 3 litre dizel motorlu seçeneğinde 150 bin TL indirim fırsatı ile Jeep tutkunlarına şok bir indirim imkanı sunuyor.(Abdullah Kurtay)