Jeep, Rolling Stones ile tekrar sahnede!

2378

Dünyanın en köklü otomobil markalarından Jeep, başka bir efsane olan Rolling Stones’un, Avrupa Turnesi resmi sponsoru oldu.

‘Stones-No Filter’isimli turne, 17 Mayıs-8 Temmuz tarihleri arasında İngiltere, Fransa, Almanya, Çek Cumhuriyeti ve Polonya’ya uğrayacak.Turne boyunca konserlere katılan müzikseverler Jeep’in heyecan verici modellerini yakından tanıma fırsatı yakalayacak.

Jeep, rock müziğin efsanesi Rolling Stones’un Avrupa Turnesi resmi sponsoru oldu. Rolling Stones, Stones-No FilterTurnesi kapsamında, 17 Mayıs-8 Temmuz tarihleri arasında, İngiltere, İrlanda, Almanya, Fransa, Çek Cumhuriyeti ve Polonya’da sahne alacak. Jeep tüm ürün gamıyla, konserlerin ‘yıldız misafiri’ olacak.

Jeep – Rolling Stones işbirliği bu yıl 3’üncü kez tekrarlanıyor

İlk olarak 2014 yılındagerçekleştirilen “14 On Fire” Avrupa turnesiyle başlayan Jeep – Rolling Stones işbirliği bu yıl 3’üncü kez tekrarlanıyor.İki efsanenin bu işbirliği, tarafların ortak noktalarını da öne çıkarıyor: Rolling Stones rock müziğinde kusursuz sesi ile devrim yaparken, Jeep, 75 yılı aşkın süredir küresel bir SUV markası olarak özgürlüğü ve serüveni simgeliyor.

Geçtiğimiz Cenevre Otomobil Fuarı’nda tüm dikkatleri üzerine çeken yeni Wrangler ile Cherokee, Compass, Renegade ve Grand Cherokee modelleriyle boy gösteren Jeep, heyecan verici model ailesiyle konserlere katılan müzikseverlerin karşısına çıkacak.