Karadeniz Hadde Demir Çelik, filosunu yeni MAN çekicilerle büyüttü

2538
Ankara Akyurt’taki MAN Tesislerinde düzenlenen teslimat törenine Karadeniz Hadde Demir Çelik Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Ulusoy ve Ürün Satış Sorumlusu Hüseyin Ulusoy ile MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. adına Bölge Satış Koordinatörü Ersoy Öksüz ve Satış Uzmanı Tuna Alaybeyoğlu katıldı...

Demir çelik sektöründe hem üretim hem de lojistik hizmeti ile öne çıkan Karadeniz Hadde Demir Çelik, yol arkadaşlığına duyduğu güvenle yeni araç yatırımlarında MAN araçlarını tercih etti.

Samsun, Trabzon, Artvin, Kars, İstanbul ve Karabük başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına ürün ve hizmet sunan Karadeniz Hadde Demir Çelik, lojistik hizmetleri için yaptığı 50 araçlık yatırımının ilk kısmı olan 15 adet yüksek donanım ve sürücü konforuna sahip 2021- Yılın Kamyonu ödüllü MAN TGX 18.510 LL SA GX kabinli çekiciyi törenle teslim aldı.

“Bölgemizin yükselen değeri olarak MAN’ın yol arkadaşlığına güveniyoruz”

Teslimat töreninde sembolik MAN anahtarını teslim alan Karadeniz Hadde Demir Çelik Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Ulusoy, yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Ürettiğimiz ürünlerin yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerimize ulaştırma noktasında da MAN araçlarına güveniyoruz. Bu kapsamda da yeni araç yatırımızda MAN’ı tercih ettik. Bugün de 50 adetlik araç yatırımının ilk kısmını teslim almaktan mutluluk duyuyoruz.”

“Araç ve hizmet kalitesi MAN araçlarını pazarda bir adım öne çıkartıyor”

Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. adına Bölge Satış Koordinatörü Ersoy Öksüz ise, MAN araçlarının her zaman ileri teknoloji, üstün performans, yüksek yakıt tasarrufu ve düşük işletme maliyetleri ile öne çıktığını belirterek, “Tüm bu özelliklere sunduğumuz yüksek standartlardaki müşteri odaklı satış sonrası hizmetlerimiz de eklenince MAN araçları, pazarda bir adım öne çıkıyor. Bunlar da bizi sektörde tercih sebebi yapıyor. Karadeniz Hadde Demir Çelik de gerek üretim gerekse de bu üretimlerinin lojistiği noktasında istikralı bir şekilde büyüyen sektörün güçlü firmalarından bir tanesi. Kendilerinin MAN’ın yol arkadaşlığına duydukları güven, bizleri de mutlu ediyor” diye konuştu.