Karsan’ın yeni pazarlama müdürü Aslı Ör

Geliştirdiği toplu taşıma sistemleriyle şehirlere modern çözümler sunan Karsan, Pazarlama Müdürlüğü koltuğunu otomotiv sektöründe başarılı işlere imza atan bir isme emanet etti.

3068

Karsan’da, pazarlama müdürlüğü görevine Ekim ayı itibariyle getirilen Aslı Ör, iş hayatına telekomünikasyon sektöründe başladı. Ardından Türk otomotiv sanayinin köklü kuruluşlarından Tofaş’ta uzun bir dönem örnek sayılabilecek işlere imza atan Ör, başarılarını Karsan’da da sürdürmeyi hedefliyor.

Turkcell’de müşteri temsilcisi olarak iş hayatına atılan Aslı Ör, otomotiv sektörüne Anadolu Isuzu’da çalışarak başladı. Bir buçuk yıl boyunca Anadolu Isuzu’da Pazarlama Uzmanı olarak görev yapan Aslı Ör, ardından Tofaş’a geçiş yaparak 2007-2017 yılları arasında farklı departmanlarda görev aldı. Yaklaşık 4 yıl boyunca Kıdemli CRM Uzmanı olarak Tofaş’ta görevini sürdüren Aslı Ör, sonrasındaki 3 yıl boyunca ise Fiyatlandırma ve Pazarlama Programları Yönetmeni olarak çalıştı. Ör, Tofaş’ta son dönemde Ürün Pazarlama Yönetmeni ve Pazarlama İş Geliştirme Yöneticisi olarak başarılı işlere imza attı.