Kendi işinin patronu olmak isteyenlere önemli fırsat

1728

Güvenilir taşıma ağıyla firmaların yükünü online olarak hafifleten Webnak, kendi işinin patronu olmak ve dev bir pazarda üst limit olmaksızın kazanmak isteyen girişimcilere acentelik vermeye başladı.

Türkiye’de lojistik sektörünü dijitale taşıyarak kurumsal şirketler, KOBİ’ler ve kamyoncular arasındaki verimliliği üst seviyeye çıkaran Aslanoba Group bünyesindeki Webnak, kendi işinin patronu olmak isteyen girişimcilere acentelik fırsatı sunmaya başladı. Bu kapsamda, araç organizasyonu, operasyonel süreci ve tahsilat takibini verimli bir şekilde yapacak olan acenteler, Webnak markası ve kurumsal kimliğinden yararlanma şansına sahip oluyor. Webnak teknolojisi ve sadık kamyoncu ağı sayesinde verimli bir satış ve operasyon faaliyeti sürdürecek olan acentelere, müşteri portföyünü oluşturma ve geliştirme desteği de sunacak olan Webnak, özel acente eğitimi ve 4 ay süreyle asgari net kazanç garantisi de veriyor.

Hedef 1000 acente!

Webnak’ın lojistik sektöründe kendisini kanıtlamış, geleceği açık bir marka olduğunun altını çizen Aslanoba Group Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Aslanoba, “Webnak olarak geçtiğimiz yılı 30 milyon TL ciroyla kapattık. Yeni yılda ise taşımacılık pazarındaki payımızı artırmak ve kamyoncu ağımızı genişletmek hedefiyle çalışmalarımıza hızla başladık. Bu kapsamda, 2018 yılı bizler için acentelik ağımızı kuracağımız bir yıl olacak. Türkiye’nin dört bir yanından girişimciler satış ve operasyondan sorumlu Webnak acentesi olabilecek. Hedefimiz ise kısa sürede 1000 adet acenteye ulaşmak” dedi.