Koç Holding 59. Olağan Genel Kurul Toplantısı Gerçekleşti

790

Koç Topluluğu, 2022 yılındaki 40,5 milyar TL (2,4 milyar ABD doları) yatırımla beraber son 5 yılda yaklaşık 86 milyar TL (9,3 milyar ABD doları) yatırıma ulaştı…

Koç Holding’in 59. Olağan Genel Kurul Toplantısı; Koç Holding Şeref Başkanı Rahmi M. Koç, Yönetim Kurulu Başkanı Ömer M. Koç, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Y. Koç, Yönetim Kurulu Üyesi Semahat Arsel, Koç Holding CEO’su Levent Çakıroğlu, Koç Holding üst yönetimi ve hissedarların katılımıyla 22 Mart Çarşamba günü Nakkaştepe’deki Holding merkezinde gerçekleşti. Toplantıda katılımcılar ile 2022 yılı Faaliyet Raporu paylaşılırken, Yönetim Kurulu Raporu okundu.

Rahmi M. Koç: “Yitirdiğimiz canları ve artlarında bıraktıkları derin acıyı çok uzun süre yüreklerimizde taşıyacak ve hep hatırlayacağız”

Faaliyet Raporu açıklamasına Kahramanmaraş merkezli depremlerde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına ve tüm memleketimize de sabır ve metanet dileyerek başlayan Koç Holding Şeref Başkanı Rahmi M. Koç, ‘’Yitirdiğimiz canları ve artlarında bıraktıkları derin acıyı çok uzun süre yüreklerimizde taşıyacak ve hep hatırlayacağız’’ dedi.

En kapsamlı otomobil haberleri www.otoaktuel.com.tr’de….