Kredisiz, kefilsiz otomobil sahibi olmak artık hayal değil…

Aracın kasko bedelini senet ödemelerine ilave etme kolaylığı da sağlanıyor.

1805
Müşteri dilerse senet ödemeleri devam ederken Wowwo’dan yeni bir araç ile takas gerçekleştirebiliyor.

Yeşil Holding tarafından hayata geçirilen Wowwo, araç sahibi olmak isteyenleri finanse ediyor. Firma yetkilileri 14.000’i aşkın araç portföyü ile Avrupa’nın en büyük araç stoğuna sahip olduklarını belirtiyor.

Wowwo, araç sahibi olmak isteyenleri araçlarla bir araya getiren bir sistem. 2. el araçları %30 peşin, 36 ay vadeli, banka kredisine gerek kalmadan şirket bünyesinde senetle satarak araç sahibi olmayı hayal bile edemeyenlere önemli bir olanak tanıyor. Kendi showroomlarındakilere ek olarak üye galerilerinin araçlarını da internet sitesinde teşhir eden Wowwo, araç finansmanı maliyetine katlanmadan müşterilerine her marka ve model aracı sunabiliyor.

Müşteri, araç satın alma kararı verdiğinde “Acaba bana banka kredisi çıkar mı?” endişesi yaşamıyor

Sisteminin dünyada bir ilki teşkil ettiğini ifade eden Yeşil Holding Yönetim Kurulu Başkanı Engin Yeşil, “1948 yılından bu yana birçok ilke imza atmış olan Yeşil Holding olarak vatandaşlarımıza senetle araç satın alma fırsatı sunduk. Kısa sürede ulaşılan satış adetleri ve ciro, doğru bir adım attığımızın kanıtı. Öz sermayemizle halkımızın hayallerine ulaşmalarına yardımcı olabildiğimiz için gurur duyuyoruz” dedi.