KYMCO, 5 yeni modeliyle Motobike 2023’ün yıldızı oldu!

1756

KYMCO, Motobike İstanbul’da en fazla yeniliği sergileyen marka olarak motosiklet tutkunlarına çeşitlilik sunarken, 5 yıl garantisiyle de dikkat çekti.

KYMCO, Motobike İstanbul’da en fazla yeniliği sergileyen marka olarak motosiklet tutkunlarına çeşitlilik sunarken, 5 yıl garantisiyle de sektöre öncülük etmeyi sürdürüyor. Fuarda KYMCO, Maxi-Scooter AK 550 Premium, üst segment özellikleri sunan kompakt yapılı scooter KRV 200 TCS, sadece 500 adet üretilen Xciting VS 400 Limited Edition, ekonomik scooter Dink R 150 ve enerjik, konforlu, ekonomik, elektrikli I-One modellerini ilk defa motosiklet tutkunlarıyla buluşturdu.

Doğan Holding çatısı altında otomotiv ve mobilite alanındaki yatırımlarıyla sektörde dikkat çekici bir ivme yakalayan Doğan Trend Otomotiv, bünyesindeki KYMCO markasıyla İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Motobike İstanbul’un en fazla yenilik sergileyen markası oldu. AK 550 Premium, KRV 200 TCS, Xciting VS 400 Limited Edition, Dink R 150 ve I-One gibi 5 yeniliği motosiklet tutkunlarıyla ilk defa buluşturan KYMCO, ayrıca Doğan Trend güvencesiyle 5 yıllık garanti süresi ve uygun finansman koşullarıyla da yeni motosiklet sezonuna iki teker üzerinde girmek isteyenlere uygun fırsatlar sunuyor. Motosiklet sektörüne katma değer sağlayan bir adım olarak, 2023 model 0 km modellerinde 5 yıl garanti sunmaya başlayan KYMCO ayrıca 2021 ve 2022 yıllarında sattığı, periyodik bakımları düzenli yapılmış KYMCO motosikletler için de +2 yıl daha garanti uzatma imkânı sağlıyor.

En kapsamlı motosiklet haberleri www.otoaktuel.com.tr’de….