Madeni yağ e-ticaret sitesi Fullcheck Shop’a ödül…

3707

Madeni yağ sektörü markalarından Opet Fuchs, “CX Awards Turkey – Müşteri Deneyimi” organizasyonunda ödüle layık görüldü. Opet Fuchs tarafından hayata geçirilen Türkiye’nin ilk madeni yağ e-ticaret sitesi Fullcheck Shop, “Sektörünün İlkleri” ödülünün sahibi oldu.

Opet Fuchs, Türkiye’nin ilk müşteri deneyimi ödülleri “CX Awards Turkey – Müşteri Deneyimi” organizasyonundan ödülle döndü. Opet Fuchs’un Türkiye’nin ilk madeni yağ e-ticaret sitesi Fullcheck Shop, “Sektörünün İlkleri” ödülüne layık görüldü. Markanın ‘Doğrudan, uçtan uca ve dijital çözümler sunan bir hizmet şirketine dönüşmek’ vizyonu doğrultusunda 2018 yılında hayata geçirilen e-ticaret platformu Fullcheck Shop ile perakende satış noktalarına, özel servislere, ticari ve istasyon müşterilerine, herhangi bir aracı olmadan online olarak üreticiden direkt alışveriş yapma imkanı sunuluyor.

“8000’den fazla müşteriye tek ‘tık’ uzaktayız”

“Türkiye’nin işe özel ilk ve tek madeni yağ e-ticaret sitesi Fullcheck Shop ile sektörde bir ilke imza attık” diyen Opet Fuchs Genel Müdür Yardımcısı Erçin Bıyık, ödülle ilgili olarak “Projemizin müşteri deneyimi ödülüne layık görülmesinden mutluluk duyuyoruz. 300’den fazla ürünün yer aldığı Fullcheck Shop’tan çok çeşitli ürün yelpazesi ile motor yağlarından soğutma sıvılarına, traktör yağlarından antifrizlere, oto bakım ürünlerinden el aletlerine kadar birçok farklı ürünü online olarak sipariş verilebiliyor.

Sektörün önde gelen markalarına ulaşmak Fullcheck Shop ile birlikte artık çok daha kolay bir hale geldi. Başlangıçta bayimizin bulunmadığı bir bölgede bir portal kurararak müşteriye ulaşma hedefi ile çıktığımız bu yolda bugün 47 ilde 8000’den fazla müşteriye tek ‘tık’ uzaktayız. Önümüzdeki dönemde çok daha farklı ürün grupları ile müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeye, onların yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.