Malatyalılar 12 Mayıs’ta Mişmiş Park’a davetlisiniz

1978

Fiat Motor Sporları tarafından düzenlenen “Egea Seni Piste Çağırıyor” etkinliği 12 Mayıs Cumartesi günü Malatya’da devam ediyor.

 Mart ayından bu yana Düzce, Çanakkale, Kayseri ile Konya’da gerçekleştirilen aktivite, 12 Mayıs Cumartesi günü Malatyalılar ile buluşuyor. Hafta boyunca Fiat Yetkili Bayii Ilıcak Otomotiv’e gelen ve Fiat Egea ile test sürüşü gerçekleştiren kullanıcılar, Mişmiş Park Fuar Alanı’nda düzenlenecek Egea Seni Piste Çağırıyor etkinliğine katılabilecek.

Evsahipliğini Ilıcak Otomotiv yapacak

 Fiat Motor Sporları takım pilotları Fatih Kara ve Yiğit Timur’un öncülüğündeki “Egea Seni Piste Çağırıyor” etkinliğine, geçerli ehliyet sahibi olan ve manuel vites otomobil kullanabilen tüm otomobil severler katılabilecek. Kullanıcılar aktivitede öncelikle güvenli otomobil kullanımının püf noktalarına dair eğitim alacak. Teorik eğitimi takiben, Fiat Egea Sedan’ın pist şartlarına özel olarak geliştirilen 1.6 litrelik turbo beslemeli 180 HP’lik versiyonunu deneyimleme fırsatı bulacak. Aktivite sonunda ilk üçe giren katılımcılar podyuma çıkarak, madalya ve sertifikalarını Fiat Motor Sporları Takım Direktörü Koray Kafkas, takım pilotları Fatih Kara ve Yiğit Timur ile Ilıcak Otomotiv yetkililerinden alacak.