Merakla beklenen BMW 2 serisi GranCoupé Türkiye’de

1425

Mart ayının ikinci yarısında yollara çıkması beklenen BMW 2 Serisi GranCoupé, 22 Şubat – 1 Mart tarihleri arasında İstanbul İstinye Park, İzmir Hilltown Karşıyaka ve Ankara Panora AVM’de meraklılarıyla buluşuyor.

GranCoupé’de 1.5 litre hacminde 3 silindirli dizel ve benzinli motor seçenekleri yer alıyor. GranCoupé’nin öne çıkan özellikleri arasında; dinamik olarak gerilmiş siluet, çerçevesiz kapı camları ve bagaj kapağının ortasına kadar uzanan stop lambaları dikkat çekiyor.BMW 2 Serisi GranCoupé, yüksek çözünürlüğe sahip dijital göstergeleri ve sportif direksiyonu ile iç mekanda sunduğu premium hissini en üst seviyeye çıkarıyor.

Executive pakette BMW Live Cockpit Professional, Apple CarPlay, HiFi Ses Sistemi ve Kablosuz Şarj Sistemi gibi donanımlar var.

Lansman dönemine özel frst edition tasarım seçenekleri

BMW 2 Serisi GranCoupé, Türkiye’de ilk etapta First Edition Sport Line ile First Edition M Sport tasarım seçenekleri ve opsiyonel olarak tercih edilebilen Executive donanım paketiyle BMW tutkunlarına sunulacak. Ayrıca, standart olarak sunulan özellikler arasında Sürüş Asistanı, Park Asistanı, Geri Sürüş Asistanı, Panoramik Cam Tavan, Elektrikli ve Hafızalı Sürücü Koltuğu, İç ve Dış Ayna Paketi gibi özellikler yer alacak. Opsiyonel olarak tercih edilebilen Executive pakette ise BMW Live Cockpit Professional, Apple CarPlay, HiFi Ses Sistemi ve Kablosuz Şarj Sistemi gibi donanımlar satın alınabilecek.