Merakla bekleniyordu; son sürüme yakın hâliyle İstanbul’da

3708

Assassin’s Creed, Far Cry gibi oyun serileriyle tanınan Ubisoft, Türkiye’nin ilk global ölçekli Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı olan Gaming İstanbul’a katılacağını açıkladı.

Harbiye İstanbul Kongre Merkezi’nde üçüncü kez düzenlenecek olan fuar, 1-4 Şubat tarihleri arasında ziyaretçilere kapılarını açacak. Fuarı ziyaret edenler uzun süredir beklenen Far Cry 5 ön oynama, The Crew oynama ve Rainbow Six Siege turnuvasına katılma fırsatı bulacaklar

 

Far Cry 5, piyasaya çıkmadan önce İstanbul’da oynanacak

Gelirleri açısından Amerika ve Avrupa kıtalarının halka açık en büyük şirketlerinden birisi olan Ubisoft, ziyaretçilere uzun süredir merakla beklenen oyunu Far Cry 5’in ön oynamasını yaptıracak. 27 Mart’ta piyasaya çıkacak oyun, böylece son sürüme yakın hâliyle İstanbul’da oynanacak.

Ubisoft, ayrıca The Crew adlı oyununu oynatacak ve 3-4 Şubat tarihlerinde düzenleyeceği ödüllü Rainbow Six Siege turnuvasıyla da Gaming İstanbul Fuarı’nı ziyaret eden oyunseverlere heyecan dolu anlar yaşatacak.

Cosplay yarışmasının toplam ödülü 10 bin TL

Fuardaki alışveriş alanı ve çocuk parkıyla ailelere, geliştirici konferanslarıyla oyun dünyasının profesyonellerine hitap eden Gaming İstanbul, toplam 10 bin TL ödül verilecek GIST Cosplay yarışmasıyla da katılımcılara eğlenceli dakikalar geçirtecek.