Mercedes-Benz Actros L çekiciler Türkiye’de satışa sunuldu

256

Mercedes-Benz Türk’ün Aksaray Kamyon Fabrikası’nda üretilen ve Mercedes-Benz’in bugüne kadarki en konforlu kamyonu olma özelliğini taşıyan Actros L çekiciler Türkiye’de satışa sunulmaya başlandı.

  • Actros serisinin en büyük ve en donanımlı modeli Actros L, rahat sürüş deneyimi, konforlu yaşam alanı ve verimli çalışma için sunduğu özelliklerle konforun ve lüksün bir üstünü müşterilerine sunuyor.
  • Opsiyonel olarak sunulan otomatik fren fonksiyonlu Aktif Yan Görüş Asistanı ve Aktif Sürüş Asistanı 2 ile Actros L, teknoloji ve güvenliğin bir üstünü sunuyor.
  • Mercedes-Benz, bugüne kadar ürettiği en konforlu kamyonu Actros L ile; lüks, konfor, güvenlik ve teknolojide başarı çıtasını bir üst seviyeye taşıyor.

Mercedes-Benz Türk tarafından Türkiye’de ilk kez 2008’de piyasaya sunulan ve 2010 yılında Aksaray Kamyon Fabrikası’nda üretimine başlanan Mercedes-Benz Actros, uzun yol taşımacılık ve ağır hizmet dağıtım/nakliye sektörlerinde kamyonlar için yüksek standartları belirliyor. 2018’den itibaren dijitalleşme, ağ iletişimi ve güvenlik alanlarında çok sayıda yeniliğe kavuşan serinin yeni modeli Actros L de; rahat sürüş deneyimi, konforlu yaşam alanı ile verimli çalışma için birçok özellik ve ekipmanı bir arada sunuyor.

Türkiye kamyon pazarının en çok tercih edilen modellerinden biri

Mercedes-Benz Türk Kamyon Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt; “1996 yılından beri sektörde standartları belirleyen Actros serisinin en büyük ve en donanımlı modeli Actros L’yi ülkemize sunmaktan gurur duyuyoruz. Bugüne kadar ürettiğimiz en konforlu kamyon olarak öne çıkan Actros L; lüks, konfor, güvenlik ve teknolojide bir üstünü sunuyor. Actros ailesi; sunduğu güvenlik donanımları, konforu ve düşük işletme maliyeti ile yıllardır Türkiye kamyon pazarının en çok tercih edilen modellerinden biri” dedi.