MESA 50. Yıl Batı Anadolu Rallisi29 Haziran’da başlıyor

9003
Tarihi Batı Anadolu Rallisi

Klasik Otomobil Kulübü’nün 22’ncisini düzenleyeceği Tarihi Batı Anadolu Rallisi bu yıl, MESA’nın ana sponsorluğunda “MESA 50.YIL BATI ANADOLU RALLİSİ” ismiyle 29-30 Haziran tarihlerinde Bodrum’da gerçekleşecek.

Klasik otomobil tutkunlarını bir araya getiren“MESA 50.YIL BATI ANADOLU RALLİSİ” 29 Haziran Cumartesi sabah Hapimag Sea Garden Resort’ de başlayacak ve 2 gün boyunca Bodrum’da 300 km’lik bir parkurda gerçekleşecek. 80 klasiğin katılacağı bu keyifli yarışın finişi ise Bodrum’un en özel koylarından biri olan MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ projesinin sahilinde verilecek.

Ralliciler günün yorgunluğunu, bulunduğu doğal coğrafya ile sınır gözetmeksizin bütünleşen MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ projesinin denizinde atacak. Ralliye özel verilen beach partide birbirinden enfes lezzetler ve müzikler ile ralliciler,dört mevsim farklı güzellikteki doğasında konforun tasarıma dönüştüğü MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ projesi ile tanışma fırsatı yakalayacak.

Bodrum Yollarında Klasiklerin Görsel Şöleni

Klasik otomobillerin görsel şöleni Bodrum yollarında nostalji rüzgarları estirecek. Ralliye aralarında otomotiv sektörünün önde gelen isimleri, klasik otomobil sahipleri ve koleksiyonerleri, müze sahipleri, sanatçılar ve iş dünyasından isimlerin bulunduğu Klasik Otomobil Kulübü’nün üyeleri birbirinden özel otomobilleriyle katılacak.
Birbirinden farklı etkinliklerle 50. Yılını kutlayan MESA,rallinin finiş noktası olarak belirlenen ve imza projelerinden biri olan MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ projesinde ralli kapsamında klasik otomobil severleri ağırlayacak. Sadece tasarımıyla değil, sağladığı hizmetler ile de farkını bir kez daha ortaya koyan MESA BODRUM DEMİRBÜKÜkeyifli bir etkinliğe ev sahipliği yapacak.
İki gün sürecek ralli pazar akşamı gerçekleştirilen gala gecesi ve ödül töreni ile sona erecek.