Mitsubishi Tokyo’da e-Evolution Concept’i tanıtıyor

Mitsubishi e-Evolution Concept, Evolution’un şöhretine sadık kalarak hem sürücü hem de yolcularda merak uyandırıyor.

2680
Mitsubishi Motors, tamamen elektrikle çalışan ve yapay zeka (AI) ile desteklenen Mitsubishi e-Evolution Concept crossover SUV aracın dünya prömiyerini 45. Tokyo Otomobil Fuarı’nda yapıyor.

Mitsubishi Motors, elektrikle çalışan yeni crossover SUV aracını, 27 Ekim – 5 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek 45. Tokyo Otomobil Fuarı’nda tanıtacak. Yeni konsept araç, Mitsubishi Motors’un yakın gelecekte gideceği yönü de gözler önüne seriyor.

Mitsubishi e-Evolution Concept, sürücü ve araç performansını artıran yapay zeka (AI), üç motorlu 4WD sistemi, çift motorlu aktif yalpalama kontrolü (AYC), yüksek elektrik torku, adaptif tepki özellikleri ve rehberlik fonksiyonuna sahip.

Tamamen elektrikle çalışan yüksek performanslı bir crossover SUV olan Mitsubishi e-Evolution Concept, daha gelişmiş bir sürüş deneyimi için, Mitsubishi Motors teknolojisinin en iyi unsurlarını SUV araçların her türlü yol koşuluna uyum sağlayan esnek yapısı ile bir araya getiriyor. Yeni konsept araç, Mitsubishi Motors’un SUV, elektrikli araç ve 4×4 sistemi konularındaki uzmanlığını Yapay Zeka (AI) ile yeni bir düzeye taşıyor. Böylece her türlü hava ve yol koşulunda sürücünün isteklerine uyum sağlayan, güvenli ve keyifli bir performans sunan bir araç ortaya çıkıyor.