Mitsubishi ENGELBERG Tourer’ı Cenevre’de tanıttı

1362
Mitsubishi’nin Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda tanıttığı yeni nesil crossover MITSUBISHI ENGELBERG TOURER aracı, elektrikli motor sistemi ve tüm tekerlerden çekiş teknolojileriyle SUV cazibesini yeni bir düzeye taşıyor.

Mitsubishi Motors Corporation (MMC), yeni nesil crossover MITSUBISHI ENGELBERG TOURER aracının dünya tanıtımını Cenevre’de gerçekleştirdi. MITSUBISHI ENGELBERG TOURER, SUV cazibesini yeni bir düzeye taşırken, MMC’nin kendi geliştirdiği elektrikli motor sistemi ve tüm tekerlerden çekiş teknolojileri bulunuyor.

Tasarım

MITSUBISHI ENGELBERG TOURER, adından da anlaşılacağı gibi, ünlü kayak merkezinin güzelliğine yakışan, zarif ve işlevsel bir crossover SUV olarak tasarlandı. Her detayında Mitsubishi imzasını taşıyan aracın gövdesi, her yolun üstesinden gelebilecek gücü ve sağlamlığı dışa vuruyor. Geniş iç alanında herkes rahatça yolun tadını çıkarırken, ayrıntıya gösterilen özenle mümkün olan kalite ve işlevsellik de bir arada sunuluyor. Daha aktif bir yaşam tarzında SUV olarak yer alabilmesi için, tavanda otomatik açılıp kapanan sis farları, ön ve alt tamponların altında koruyucu plaka gibi özellikleri de var.

Teknoloji

MITSUBISHI ENGELBERG TOURER, MMC’nin Outlander PHEV modeliyle yarattığı çift Motorlu PHEV sistemini bir adım ileri götürerek, yeni nesil elektrikli motor ve 4 tekerden çekiş sistemiyle daha da cazip hale getiriyor. Ayrıca PHEV sisteminin araç üzerindeki bağlantılı teknolojilerle birleşmesi sayesinde MITSUBISHI ENGELBERG TOURER her yolda, her hava koşulunda güvenle yol alıyor.