Modifiye tutkunları Bursa’nın en güzel otomobillerini seçti

980

Bursa Uluslararası Tekstil Ticaret Merkezi’nde (BUTTİM) bine yakın modifiye araç sergilendi. Yeşil Bursa Sürücü Kursu öncülüğünde THE FSM TİM Otomobil ve Spor Kulübü Derneği katılarıyla düzenlenen etkinlikte araçlar arasında desibel ve güzellik yarışması da yapıldı.

Yönetim Kurulu Üyesi Emin Tamam ile modifiye araçları inceleyen BUTTİM Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Şengül, renkli ve ses getiren bir etkinliğe daha ev sahipliği yapmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Sadık Şengül, “Oldukça yoğun bir katılım var ve şehir dışından gelen araç tutkunlarını da ağırlıyoruz. Bir sonraki yıl da bu etkinliğe ev sahipliği yapmak bizi mutlu eder” dedi.

Etkinliğin ana sponsoru Yeşil Bursa Sürücü Kursu sahibi Kazım Karaduman ise binlerce modifiye tutkununun bir araya getirdiklerini kaydederek, “Araçlarımız görsellik ve ses sitemleri üzerine yarıştırılıyor. Buradan tüm sürücülere kuralları uymaları konusunda hatırlatma yapmak istiyorum” dedi.

Pandemi dolayısıyla etkinliğe ara verildiğini söyleyen The Fsm Team Otomobil ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Ufuk Okyay da “Etkinliğimizi 2018 ve 2019 yılında da yapmıştık. Pandemi dolayısıyla ara verince bu yılki etkinliğimizde daha çok ilgi topladık. Yaklaşık bin adet modifiye araç sergileniyor ve yarışmalara katılıyor. Şehir dışından pek çok misafirimiz de geldi. BUTTİM’e etkinliğimize ev sahipliği yaptığı için teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.