Motosiklet ve V8 araç tutkunları için festival bu kortejle başlıyor!

1368
Türkiye’nin ilk ve tek hobi – aktivite festivali Big Boyz Festival’le 15 – 16 Haziran tarihlerinde macera severlerin kalbi büyük bir heyecanla İstanbul’da atacak.

Aksiyon ve eğlencenin zirve yapacağı, “büyüklere oyuncaklar” konseptiyle bu yıl 3.’sü düzenlenecek Big Boyz Festival meraklılarına araba, motosiklet, spor, eğlence, hava, kara ve denizde kullanılan en heyecan verici araçları deneyimleme fırsatı sunacak.

Motosiklet ve V8 araç tutkunları için

Her tarzdaki sürücünün özgürlüğünü ve bireyselliğini asfalt üzerinde istediği gibi ifade etmesini sağlayacak şekilde tasarlanmış Harley Davidson motosikletleri de festivalde gerçekleştireceği sürüş etkinliği ile sınırların test edilmesini sağlayacak.

Motosiklet ve V8 araç tutkunları için bu yıl Big Boyz Festival çok daha büyüleyici olacak. Eşsiz güzellikteki motosikletlerin oluşturduğu ve görenlerin hayranlıkla izlediği korteje bu yıl V8 araçları da katılıyor. Festival’in ilk günü alana giriş yapacak olan, yüzlerce motosiklet ve V8 araçlarının oluşturacağı kortej, tüm misafirlerin ilgi odağı olacak.