Nissan modellerinde Temmuz’a özel fırsatlar

2431
Yeni Nissan Qashqai

Nissan, araç sahibi olmak isteyenlere Temmuz ayı boyunca uygun faiz oranlarıyla finansman desteği sunarken, tatile çıkacaklara da motor içi, motor dışı ve motor olmak üzere ücretsiz kontrol hizmeti veriyor.

Nissan Türkiye ayrıca, 27 Temmuz’a kadar NISSAN yetkili satıcılarından Qashqai veya X-Trail satın alan iki aileye çekilişle Antalya’da üç gece dört günlük tatil kazanma fırsatı sunuyor.

Kampanyalar kapsamında; Türkiye’de sınıfının lideri Qashqai, Temmuz ayı boyunca %1,29 faiz oranı ve 24 aya varan vade seçenekleriyle 50 bin TL’ye kadar finansman desteği ile sunuluyor. Öte yandan, dünyanın en çok satan SUV modeli X-Trail ise Qashqai ile aynı vade ve faiz oranıyla birlikte 70 bin TL’ye kadar finansman desteğiyle satılıyor. X-Trail’in 7 koltuklu versiyonu ise 3.000TL farkla sunuluyor.

Juke’ta multimedya sistemi hediye

Temmuz ayında Juke sahibi olmak isteyenleri peşin alım indiriminin yanı sıra 48 bin TL’ye varan finansman desteği bekliyor. 8” dokunmatik ekranlı multimedya sistemi hediyesiyle satışa sunulan Juke, mevcut Nissan sahipleri ve onların birinci derecede yakınlarına Temmuz ayına özel %2 özel indirim ile yeni sahiplerini bekliyor.

Nissan’ın vazgeçilmez şehir otomobili Micra da 5 bin 400 TL’ye varan peşin alım indirimi veya 30 bin TL’ye varan finansman desteği ile sunulurken, yüksek taşıma kapasitesi ve SUV konforuyla ödüllü pick-up’ Navara, 50 bin TL’ye varan finansman desteği ile sahiplerini bekliyor.

Ücretsiz servis kontrolü ve tatil fırsatı 

Yaz döneminde tatil amaçlı olarak uzun yol seyahati yapacak Nissan sahipleri, 1 – 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında tüm Nissan yetkili servislerinde ücretsiz olarak servis kontrolü yaptırabilecek. Servislerini randevu alarak ziyaret eden tüm müşteriler araç içi, araç dışı ve motor bölümünde 20 noktanın kontrolünü ücretsiz olarak yaptırabilecek.

Ayrıca, Nissan Türkiye düzenlediği çekiliş kampanyasıyla 27 Temmuz’a kadar satış noktalarından Qashqai veya X-TrailL satın alan iki aileye Antalya’da, üç gece dört günlük 5 yıldızlı tatil fırsatı sunuyor. Her 100.000TL için bir çekiliş hakkı kazanan talihliler, Eylül ayında Antalya’da dört kişilik aile tatili kazanma şansı elde ediyor.