Nissan’dan KDV ve ÖTV indirimine Aralık’ta ek avantajlar

2022

Kasım ayını SUV segmentinde %29 pazar payı ile tamamlayan Japon otomotiv devi Nissan, KDV ve ÖTV indirimlerine ek olarak Aralık ayında da sıfır faiz ve avantajlı fiyat seçenekleri sunuyor.

Ekim ve Kasım aylarını Türkiye’de rekor pazar payı ile kapatan Nissan, Kasım ayında başlayan ve yılsonuna kadar devam edecek KDV ve ÖTV indirimlerini, Qashqai ve Navara modellerinde sıfır faiz kampanyasıyla ve tüm modellerde geçerli avantajlı fiyat seçenekleriyle destekliyor.

Qashqai ve Navara modellerinde faiz oranını “%0” olarak belirleyen Nissan, Qashqai’de 40 bin, Navara’da ise 50.000 TL’ye varan fiyat avantajı ve 70 bin TL’ye varan kredi tutarları için 12 aya varan vade imkânı da sunuyor.

SUV ailesine Nissan Juke’la adım atmak isteyenlere 87 Bin 540TL’den başlayan fiyatlar

Nissan SUV ailesinin genç ve dinamik üyesi Juke 87.540TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken, sınırlı sayıda otomatik vitesli ve sunrooflu 1.6 Skypack Nissan Juke, hurda teşvikiyle 100 bin TL’lik fiyatıyla SUV sınıfına adım atmak isteyenleri bekliyor.

NISSAN’ın vazgeçilmez şehir otomobili otomatik vitesli Micra’lar da, hurda teşvikli 76.320 TL’den başlayan fiyatlarla Nissan Yetkili Satıcıları’nda olacak.

NAVARA yeni yıla girerken heyecana davet ediyor

Nissan Intelligent Mobility teknolojileriyle SUV Konforu, gücü ve taşıma kapasitesiyle dikkat çeken Nissan’ın ödüllü pick-up’ı Navara, Aralık ayı boyunca KDV indirimiyle107.950TL’den başlayan fiyatlara ek olarak, 50 bin TL’ye varan fiyat avantajı ve 70 bin TLiçin 12 ay %0 faiz avantajı ile alıcılarını bekliyor.