Opel Ağustos ayı kampanya fiyat listesi belli oldu

2321
Opel Ağustos ayı kampanyalı fiyat listesi belli oldu

Opel Ağustos ayı kampanya fiyat listesi belli oldu. Alman otomobil üreticisi Opel, Ağustos boyunca başta Crossland X olmak üzere tüm modellerinde %0 faizli kredi teklifi ve ÖTV indirimi sunuyor.

Marka, Opel sahibi olmayı arzulayan müşterilerine Ağustos boyunca geçerli ÖTV desteğini sıfır faiz seçeneği ile birlikte sağlıyor.

ÖTV ve belirli oran için sıfır faiz desteği

Opel’in Euro NCAP tarafından sınıfının en güvenlisi seçilen modeli Crossland X’te hurda indirimleriyle birlikte 136 bin 600 TL başlangıç fiyatı Ağustos’un öne çıkan tekliflerinden biri. Opel marka SUV sahibi olmayı arzulayan Opel severler Crossland X, Grandland X ve Mokka X’e 45 bin TL, 15 ay, %0 faizli kredi seçeneği ile sahip olabilecekler.

Araç tutarının %100’üne kadar kredi

Opel’in hafif ticari segmentine binek araç özellikleriyle yeni bir soluk getiren yeni Combo modelinde de 45 bin TL’ye 15 ay, %0 faizli kredi mevcut. Opel müşterileri Combo’ya PSA Finans ayrıcalığı ile araç tutarının %100’üne kadar kredi kullanabilecekler. Combo’nun Ağustos ayına özel hurda indirimli başlangıç fiyatı ise 108 bin 580 TL olarak açıklandı.

Hurda desteği sürüyor

Hurda destekli diğer Opel modellerinden Corsa, Astra Sedan ve Astra HB’de fiyatlar sırasıyla 83 bin 400 TL, 95 bin 900 TL ve 142 bin 600 TL’den başlıyor. Bu modellerde kredi teklifi ise 30 bin TL’ye 15 ay, %0 faizle sunuluyor.

İşte tüm Opel modellerinin kampanyalı fiyat listesi