Opel, babalara Grandland X’te en çok hangi şarkıları dinlediğini sordu

1340
opel'den Babalar Günü'ne Özel

Opel, babalar gününe özel hazırladığı reklam filminde Grandland X babalarına en çok hangi şarkıları dinlediklerini sordu.

Opel’in hayattan ilham alan SUV modeli Grandland X için yayınladığı yeni reklam filmi, kullanıcılarının çocuk sahibi olduktan sonra hayatlarının ve zevklerinin geçirdiği köklü değişimden ilham alıyor. Opel’in ülkemizde çekilen ilk yerel reklam filmi olma özelliğini de taşıyan çalışmada ufaklıkların yol şarkılarının bir süre sonra babaların da favori parçaları haline geldiği görülüyor.

‘Alman Yol Arkadaşı Olmak’

Babalar gününü eğlenceli bir Opel Grandland X filmiyle kutlamak istediklerini belirten Opel Türkiye Genel Müdürü Çağrı Öztaş şu açıklamalarda bulundu: “Alman, sıcak ve heyecan verici olmak Opel markamızda benimsediğimiz ve tüm çalışmalarımıza yön veren anahtar değerlerimiz. Önümüzdeki dönemde bu değerler ışığında yeni çalışmaları da hayata geçirip markamıza gönül verenlerin ‘Alman Yol Arkadaşı Olmak’ nihai hedefimiz yolunda ilerleyeceğiz.”

Opel, #bababidahaçal etiketi ile hayata geçirdiği kampanyası dahilinde, Babalar gününe özel olarak sınırlı bir süre için showroomları ziyaret eden tüm Opel severlere metalik boya farkını hediye edeceğini de açıkladı.