Opel Türkiye’nin yeni kampanya fiyatları belli oldu!

7168
Opel Türkiye'nin yeni kampanya fiyatları belli oldu!

Opel’in Ekim ayı sonuna kadar devam edecek yeni kampanya fiyatları ve şartları belli oldu. Opel’in yeni kampanyasında hangi modeller var!

Opelin Ekim ayına özel olarak lanse ettiği yeni kampanya kapsamında AUTOBEST ödüllü yeni Corsa için, 45.000TL krediye 15 ay vade, %0 faiz imkanına ek showroom’lara özel avantajlarla ve 159.400TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor. Segmentinde ilk defa sunulan IntelliLux LED Matrix Farlar, yaya algılama özelliğine sahip çarpışma önleme sistemi, akıllı hız sabitleme sistemi, şerit koruma uyarı sistemi ve trafik işareti tespit sistemi gibi en güncel sürüş destek sistemlerini bünyesinde barındırarak her profile hitap eden teknoloji harikası yeni Corsa segmentinde ikinci sıradaki yerini ve iddiasını koruyor.

Dokuz ileri vitesli otomatik şanzıman seçenekleri

Opel’in bu yıl müşterileri ile buluşturduğu gözde modellerinden, iddiasını kanıtlamış motoru, dokuz ileri vitesli otomatik şanzıman seçenekleri ve daha da dijitalleşen yenilikçi teknolojileriyle yeni Astra HB modeline ise 222.700TL’den başlayan kampanyalı fiyatlar ile sahip olunabiliyor.

SUV modellere özel avantajlar

Opel, Ekim ayına özel olarak, C-SUV modeli Grandland X’i 303.900TL’den başlayan fiyatlar ve 70.000 TL kredi için, 15 ay, %0 faiz imkanı ile sunarken, B-SUV segmentindeki oyuncusu Crossland X’i ise 211.300TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuyor.

Opel Combo kampanya fiyatı

Profesyonellerin hem iş hem de özel hayatlarında kullanabildiği, çok yönlü Opel Combo modeline de Ekim ayında, 45.000TL kredi için 15 ay, %0 faiz imkanına ek showroom’lara özel avantajlarla, 170.700TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor.