Opel’den Grandland X için test sürüşü daveti

2200

Opel Türkiye, X ailesinin yeni ve en büyük üyesi Grandland X için 25-26 Kasım tarihlerinde ülke çapındaki 63 satış noktasında VIP test sürüşü etkinliği düzenliyor.

Opel müşterileri etkinlik süresince markanın merakla beklenen yeni kompakt SUV’unu yakından tanıma ve test etme şansına sahip olacaklar, aynı zamanda da aileleri ile keyifli zaman geçirecekler.

Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik: “Ülkemizde yoğun ilgi gören Kompakt SUV segmentine yeni Grandland X ile iddialı bir giriş yapıyoruz. Yeni modelimiz çekici fiyat/performans dengesi sunuyor. Verimli motorlarının yanı sıra yolculuğu daha güvenli ve konforlu kılan özellikleri de dikkat çekici. Tüm bu özellikleri keşfetmek üzere SUV meraklılarını 25-26 Kasım tarihlerinde bayilerimize bekliyoruz” diyerek tüm ilgilenenleri Opel bayilerine davet etti.

Opel’i sürekli büyüyen kompakt SUV segmentinde iddialı şekilde temsil edecek Grandland X’in Enjoy ve Excellence olmak üzere iki donanım seviyesi bulunuyor. 2018’de ise en üst donanım seviyesi olan Ultimate gelecek. 123 bin 600 TL başlangıç fiyatına sahip Grandland X için Opel, lansman etkinliğinden itibaren yıl sonuna kadar 50.000 TL, 30 Ay, yüzde 0,88 faizli cazip finansman kampanyasını da müşterilerine sunacak.