Opel’in Kartalkaya ve Palandöken sürprizleri

1938

Opel, yeni kompakt SUV modeli Grandland X ile ülkemizin kış turizminde gözde mekanlarına çıkarma yaptı. Kış tatili tercihini Bolu Kartalkaya ve Erzurum Palandöken’den yana kullananlar hem Grandland X’i yakından tanıma şansı yakalayacaklar hem de Opel’in düzenlediği kar üstü partilerine katılıp aileleriyle keyifli zaman geçirecekler.

Opel, Kartalkaya kayak merkezinde 31 Mart tarihine kadar Grandland X modelini sergileyecek. Meraklılar görevli ekipten Alman otomobil üreticisinin yeni SUV’u hakkında detaylı bilgi alabilecekler. Ayrıca farklı otellerin misafirlerinin ağırlandığı “drop lounge” alanına Grandland X ile gerçekleştirilecek transferler ile yeni modelin sunduğu zorlu yüzeylerde üstün tutunma sağlayan IntelliGrip gibi güvenlik sistemlerini de yakından deneyimleme şansına sahip olacaklar.

Palandöken’de ise 11 Şubat tarihine kadar işbirliği yapılan otellerde konaklama yapacak misafirler Grandland X’i yakından inceleyebilecekler. Misafirlerin havalimanı-otel transferleri de Grandland X’ler ile yapılacak. Palandöken’de planlanan etkinlikler arasında 10-11 Şubat tarihlerinde “Yeni Grandland X ile Aşkı Büyük Yaşa” sloganı ile Polat Rönesans Otel’de gerçekleştirilecek sevgililer günü temalı parti de bulunuyor.

Grandland X meraklılarına Opel’in bir sürprizi daha bulunuyor. 10-11 Şubat tarihlerinde markanın ülke genelindeki bayi ağında gerçekleştirilecek Grandland X test sürüş günlerinde bir şanslı çift yapılacak çekiliş sonrası Kapadokya tatili kazanma şansı yakalayacak.