Efsane marka Lotus Türkiye’de

2202

Efsane marka Lotus, Royal Motors’un distribütürlüğü ile Türkiye’de  satışa sunuldu. Royal Motors, ayni zamanda Lotus Car’ın Ortdoğu ortağı ve Bölge Distribütöru de oldu.

Lotus Cars’ın Türkiye Distribütörü Royal Motors’un yeni markasi Lotus ile Türkiye’deki otomobil tutkunlarına özel seçenekler sunmaya başladı.
Efsane markaya yakışır şekilde showroom dizyn edildi
Açılışta konuşan Royal Motors’un Yönetim Kurulu Üyesi Hilal Aysal şunları söyledi ; ‘’Dünyaca bilinen marka Lotus’u bu pazarda temsil etmekten heyecan ve gurur duyuyoruz”
Otomotiv endüstrisinde donanımlı bilgi birikimi ve tecrübemiz ile kendimizi kabul edilir müşteri memnuniyetine adadık. Bu yeni showroom Lotus’un Türkiye’ye dönüşünü göstererek, Royal Motors’un ürünlerini teşhir ederek, müşterilerimize en iyi kalitede hizmet vereceğiz.”

“Hepimiz uzun vadeli ortaklık ve başarıdan umutluyuz.’’
Daha sonra konuşan Lotus Ortadoğu Bölge Müdürü Mr.Jonathan Stretton ise ‘’Royal Motors Lotus’un bu bölgede büyümesinde atılan önemli ve büyük adımdır. Bizler Royal Motors ile çalışmaktan ve Lotus spor arabalarını Türkiye pazarında tanıtımından son derece memnuniyet duyuyoruz.”