ÖzserNeo Pazarlama ve Marka Yönetimi’ne yeni CMO

312

ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş.’nin Pazarlama ve Marka Yönetimine deneyimli isim Tuğba Saygıoğlu atandı.

Sigorta sektörünün yenilikçi markası ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş.’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Tuğba Saygıoğlu, 1 Ocak 2022 tarihi itibariyle “Pazarlama ve Marka Yönetimi’nden sorumlu Pazarlama Direktörü” olarak göreve başladı. Sektörün deneyimli ismi Saygıoğlu, ÖzserNeo ve yeni markası Dijipol’ün pazarlama ve marka stratejisi süreçlerinin ve müşteri hizmet kanallarının entegre yönetilmesine ve dijital dönüşüm sürecine liderlik yapacak.

Tuğba Saygıoğlu kimdir?

Farklı sektörlerde başarılı bir çalışma geçmişine sahip deneyimli Pazarlama Direktörü Tuğba Saygıoğlu, İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitirmesinin ardından profesyonel iş hayatına Zorlu Holding bünyesinde yer alan Vestel’de başladı. Vestel’de çeşitli yöneticilik görevlerini on yıl süresince yürüten Saygıoğlu, ardından Eroğlu Holding ve Etra Holding’de üst düzey yöneticilik görevleri üstlendi.

Marka iletişimi, müşteri iç görüsü ve pazar dinamiklerinin yönetimi ile stratejik planlama konularında uzman olan Tuğba Saygıoğlu; 1 Ocak 2022 tarihi itibariyle ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş.’de CMO olarak görev almaktadır.