Pandemi ilgiyi artırdı: Kiralık karavan arayan arayana!..

8533

Pandemi öncesinde daha çok kamp yaşamını seven ve doğayla baş başa kalmaktan hoşlananların tercihi olan karavanlı tatil, Covid-19 salgınıyla birlikte artık pek çok kişinin tatil tarzı seçeneklerinin başında geliyor.

Bu ihtiyaca cevap vermek için kolları sıvayanlar arasında Türkiye’nin lider araç kiralama markası Avis de var. Firma başlattığı karavan kiralama hizmeti ile alternatif tatil yapmak isteyenlere özel ve konforlu bir tatil deneyimi sunmayı amaçlıyor. Doğa ile iç içe tatil yapmak için tüm ihtiyaçlara yönelik geliştirilen hizmet, karavan sevdalılarına ve deneyimlemek isteyenlere ‘Yollar Eviniz’ sloganı ile dört mevsim tatil yapma imkanı sağlıyor.

En üst düzey hijyen ve güvenlikle otel konforunda hizmet

Avis Caravan, mekanla sınırlı kalmadan özgürce tatil yapmak isteyen tatilcilere, en üst düzey hijyen ve güvenli ortam ile otel konforundaki hizmeti beraberinde sunuyor. Kamp yapmayı, doğayla buluşmayı tercih edenlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan Avis Caravan’ın filosunda yer alan motokaravan ve çekme karavanlar her kullanımdan sonra dezenfekte edilerek üst düzey hijyen ve güvenlik koşulları ile bir sonraki müşteri için hazır hale getiriliyor.

Karavanlarda standart olarak bulunan yatak, buzdolabı, televizyon, masa, tuvalet, lavabo, mutfak dolapları gibi temel ihtiyaçların yanı sıra kamp için gerekli olan birçok malzeme de müşterilere sağlanıyor. Doğa severler diledikleri takdirde, bisiklet, karavana monte edilebilen bisiklet taşıma aparatı, mutfakta gerekli olan temel gereçler, kamping için gerekli olabilecek masa ve sandalyelerden oluşan kamp seti, çadır ve şişme yatak gibi diğer ekipmanları da hizmet süresi boyunca Avis Caravan’dan temin edebiliyor.