Pati Birliği, sokak köpekleri için çalışmalarını sürdürüyor

2212

Subaru ve National Geographic iş birliğiyle sokak köpeklerinin yaşam koşullarını iyileştirmek amacıyla yola çıkan Pati Birliği, Koç Üniversitesi’nde açtığı stant ile üniversitelilere sokak köpekleri ile doğru iletişimin püf noktalarını aktardı.

Subaru ve National Geographic iş birliğiyle oluşturulan ve sokak köpeklerinin yaşam koşullarını iyileştirme hedefiyle çalışmalar düzenleyen sosyal sorumluluk oluşumu “Pati Birliği” 11 Mayıs 2018 günü Koç Üniversitesi’nde üniversitelilerle buluştu. Açılan stantta sokak köpekleriyle ilgili merak edilenler, köpek sahiplenmenin ve bakımının püf noktaları gibi birçok konuda bilgi alışverişinde bulunuldu.

Pati Birliği uygulaması ile siz de destek olabilirsiniz!

Dört Ayaklı Sevgi App’i Pati Birliği ile İstanbullu hayvanseverler, köpeklere takılan çipli tasmalar sayesinde mobil uygulama üzerinden köpeklerin yerlerini görebiliyor ve köpeklerin beslenme, bakım ve sevgi ihtiyaçlarını kolayca karşılayabiliyor. Ayrıca sokak köpeklerinin acil durumları için projenin destekçisi Subaru tarafından tahsis edilen, hayvan/köpek taşımaya uygun şekilde donatılmış Subaru XV araçlarıyla hazır bekleyen Pati Birliği Ulaşım ekipleri, uygulama üzerinden haberleşerek acil durumdaki köpeklere yardım edebiliyor. Uygulama tüm platformlardan ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Öncelikli olarak İstanbul Beşiktaş’ta başlayan Pati Birliği projesi, çok yakında İstanbul’un pek çok bölgesinde hayata geçirilecek.