Peugeot, Legend Lifestyle koleksiyonunu genişletiyor

1556

Peugeot, Legend Lifestyle koleksiyonunu genişletiyor: Peugeot, hayranları için tasarladığı yeni Legend kıyafet ve aksesuarları tanıtıyor. Yeni koleksiyonun retro tasarımları Peugeot Design Lab tasarımcıları tarafından yaratıldı. Koleksiyon ürünleri Legend Lifestyle ve Legend 504 koleksiyonlarının çizgilerine dayanıyor ve Peugeot online mağazasında satışa sunuluyor.

Peugeot’nun Legend Lifestyle koleksiyonu genişlemeye devam ediyor. Marka hayranlarının beğenisine sunulan yeni kıyafetler yıl boyunca giyilebiliyor. Sweatshirtler kapüşonlu veya bisiklet yaka alternatifleriyle siyah veya beyaz olarak sunuluyor. Tişörtler de siyah veya beyaz renklerde sunulurken 1970’lerin logosundan esinlenen klasik deri bir aslan motifine sahipler. Altın Peugeot Legend logosuna sahip siyah tükenmez kalem ve kutusu günlük yaşama şıklık kazandırıyor.

Peugeot Design Lab bu koleksiyona imzasını atmış durumda. Tasarımcılar; Ok üzerinde yürüyen orijinal Aslan logosundan 1970’lerin sembolik logolarına kadar ve hatta markanın en yeni konsept otomobili Peugeot e-Legend konsept otomobiline kadar 208 yıllık Peugeot tarihini vurgulayan logoları tekrar değerlendirdiler. Seçilen malzemeler ve Legend Lifestyle ürünlerinin üretiminde gösterilen özen, Peugeot’nun sınıf atlama stratejisini yansıtıyor ve destekliyor.

Koleksiyondaki yeni ürünler, Peugeot’nun retro ve trend Legend Lifestyle ile Legend 504 koleksiyonlarını genişletiyor. 2018 Paris Otomobil Fuarı’na katılanlar ilk kez sergilenen yeni koleksiyonu yakından görme fırsatı buldular. Peugeot online mağazasında satışa sunulan koleksiyon ürünlerinin fiyatları 14,90 ile 50 Euro arasında değişiyor.