Peugeot Satış Direktörü olarak Cem Özütok atandı

3723

01 Mart 2018 tarihi itibariyle Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş. Satış Direktörlüğü görevine atanan Cem Özütok, direkt olarak Peugeot Türkiye Genel Müdürü İbrahim Anaç’a bağlı olarak görev alacaktır.

Cem Özütok Kimdir?

20 yıldan uzun süredir Türk Otomotiv Sektörü’nün önemli kademelerinde yöneticilik yapan Cem Özütok kariyerine 1996 ylında başladı.
2001 yılında “Pazarlama Uzmanı” poziyonunda başlayan Özütok, aynı yıl sonunda başka bir markaya Satış Bölge Müdürü olarak atandı.
2009 yılında Otomobil Satış Müdür Yardımcılığı’na terfi eden Özütok, daha sonra 2012 yılında Satış Operasyon Müdürü olarak çalışmaya başladı. 2015 yılından bu yana aynı markanın Otomobil ve Motosiklet Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olan Özütok, 1 Mart 2018 tarihi itibariyle Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş. Satış Direktörü olarak göreve başlayacak.

Cem Özütok direkt olarak Peugeot Türkiye Genel Müdürü İbrahim Anaç’a bağlı olarak görev yapacak

1973 yılında İstanbul’da doğan ve Ortadoğu Anadolu Lisesi eğitiminin ardından 1999 yılında İstanbul Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun oldu. Bir çocuk babası olan  Özütok direkt olarak Peugeot Türkiye Genel Müdürü İbrahim Anaç’a bağlı olarak görev alacaktır.

Peugeot Türkiye Genel Müdürü, İbrahim Anaç oldu 

Peugeot Türkiye “Push to Pass” stratejisi ile büyüyor!