Peugeot Türkiye’den şimdi al Ağustos’ta ödemeye başla fırsatı!

3470
Peugeot Türkiye'den şimdi al Ağustos'ta ödemeye başla fırsatı!

Peugeot Türkiye, Mayıs ayına özel “şimdi al, Ağustos’ta ödemye başla” kampanyası başlattı.

Peugeot Türkiye’nin devreye aldığı dijitalleşen satış deneyimi sayesinde Peugeot severler araç tanıtımından kredi başvurusuna kadar tüm işlemlerini peugeot.com.tr üzerinden gerçekleştirirken, Mayıs ayında araç satın alanlar ödemelerine Ağustos ayında başlıyor ve otomobilleri talep doğrultusunda dezenfekte edilmiş bir şekilde adreslerine teslim ediliyor.

Evden çıkmadan Peugeot sahibi ol

Tüm müşteriler, Peugeot Türkiye’nin yeni dijital satış sistemi ile tüm modellerde Mayıs ayına özel fırsatlarla evlerinden çıkmadan yeni otomobillerine sahip olabiliyor. Peugeot severler peugeot.com.tr web sitesi üzerinden istedikleri gün ve saat için yetkili satıcılardan showroom randevusu alabiliyor veya görüntülü araç tanıtımı talep edebiliyor.

Showroom’a gelen müşterilerin talepleri belirlenen en yüksek hijyen koşulları dahilinde gerçekleştirilirken, canlı bağlantı kurmayı tercih eden müşteriler ise bulundukları yerden ilgili bayi ile görüntülü konuşarak istedikleri model hakkında detaylı bilgi alıyor, satış danışmanı ile birlikte aracını seçip ödeme planını oluşturuyor ve online kredi başvurusunu yapıyor.

Tüm bu süreçlerin online olarak tamamlanmasının ardından müşteri tercihine göre otomobilini kendi adresinde teslim alıyor.

Mayıs ayına özel sınırlı sayıda Peugeot’da; şimdi al Ağustos’ta ödemeye başla

Mayıs ayına özel sınırlı sayıda Peugeot’da; şimdi al Ağustos’ta ödemeye başla
Şimdi sınırlı sayıda, ödüllü 1.2 Pure Tech benzinli motor seçeneği ile 155.900 TL’den başlayan fiyatlarla sunulan, her detayında mükemmeliyetin esas alındığı, sürüş keyfini yeni bir boyuta taşıyan Peugeot SUV 2008 Dynamic ve sınırlı sayıdaki diğer tüm Peugeot fırsat araçlarında Mayıs ayına özel “Şimdi al, Ağustos’ta ödemeye başla” kampanyası bulunuyor.

Şimdi al Ağustos’ta ödemeye başla kampanyası kapsamına aşağıdaki modeller giriyor:

  • 1.5 lt BlueHDi Dizel motoruyla Peugeot SUV 3008
  • 1.5 lt BlueHDi Dizel motora sahip Peugeot SUV 5008
  • D-Sedan segmentindek radikal sedan yeni Peugeot 508
  • 1.5 lt BlueHDi Dizel Peugeot 208 Signature
  • Aylık 1.650 TL taksit ile Peugeot 308
  • Güçlü SUV görünümü ile Peugeot Rifter