Rent Go’dan pandemide kamp tutkunlarına yeni yaklaşım

5166

Araç kiralama markası Rent Go, hafta sonu şehirden uzaklaşıp nefes almak isteyenlere araç üstü çadır kiralama hizmeti sunuyor.

Rent Go, Camp ürünüyle pandemi süresince evlerinde vakit geçirmekten sıkılan ancak sosyal mesafesini korumak konusunda da hassasiyet gösteren kişiler için yepyeni bir seçenek sunuyor. Araç üzerine monte edilen çadır sayesinde kullanıcılar, binek aracın gidebileceği her yerde kamp yapma imkânı buluyor. İçindeki yatağı ile Rent Go Camp, pratik bir çadır tatili sunuyor.

Rent Go Pazarlama müdürü İrem Çağlar; “Müşterilerimize iş seyahati, tatil ya da kurumsal ihtiyaçları doğrultusunda vermiş olduğumuz hizmetimiz pandemi süresinde daha da yoğunlaştı. Bu süreçte de yine bir ilke imza attık. Müşterilerimize hem güvenli hem keyifli bir alternatif yarattık ve Rent Go Camp ürünümüzü müşterilerimizin beğenisine sunduk” dedi.

Türkiye’nin her yerinde otel konforu sloganı ile yola çıkan Rent Go, her bir kullanımdan sonra sertifikalı ürünlerle dezenfekte edilen çadırlarda tek kullanımlık sabun, çarşaf, şampuan gibi ürünleri de hediye ediyor. Pahalı kamp malzemelerine yatırım yapmadan önce kamp yapmayı deneyimlemek isteyen kişilerin özellikle bu ürünü tercih ettiğini belirten Çağlar, yaz dönemi için şimdiden rezervasyonların hızla sürdüğünü söylüyor.