Saatlik araç kiralama uygulaması başladı

2222

Saatlik araç kiralama uygulamasına başladı: Anadolu Grubu bünyesinde faaliyet gösteren araç kiralama şirketi Garenta, saatlik araç kiralama uygulaması MOOV by Garenta ile yeni bir iş modeline imza attı.

Araç kiralama firması Garenta, uzun dönem ve kısa dönem kiralama hizmetlerinin yanı sıra saatlik kiralama uygulaması MOOV by Garenta’yı hayata geçirdi.

“İndir-Çağır-Kullan-Bırak”

Mobil uygulama üzerinden herhangi bir ücret ödemeden üye olunabilen MOOV by Garenta, ilk etapta İstanbul, İzmir, Çeşme ve Bodrum’da hizmet veriyor. 700 araç ile çalışmalarına başlayan MOOV by Garenta, önümüzdeki günlerde faaliyet gösterdiği illerin sayısını artırmayı hedefliyor.

MOOV by Garenta kullanıcıları uygulama aracılığıyla istediği aracı adresine çağırabiliyor. İstenilen araç en kısa sürede vale hizmeti ile kullanıcılara ulaştırılıyor. Müşteri işi bittikten sonra istediği yerde aracı bırakabiliyor. MOOV by Garenta’yı kullanan müşteriler yakıt için ekstra bir ücret ödemiyor. Yakıtları biterse Petrol Ofisi’nden ücretsiz olarak doldurabiliyor.