SEAT en yeni modelleriyle Autoshow 2021’de

208

SEAT yenilenen model ailesiyle Autoshow 2021 Mobility Fuarı’nda yerini aldı. Otomobil tutkunları Yeni Leon, Yeni Ibiza, Yeni Arona, Yeni Ateca ve Tarraco gibi modelleri dijital ortamda daha detaylı inceleme fırsatı bulacaklar.

  • Otomobillerin iç tasarımlarını 360 derece özelliği ile tüm detaylarına kadar inceleyebilecek ve anlık olarak müşteri temsilcisinden bilgi alabilecekler. SEAT fuarda mikro mobilite ürünlerinden EXS KickScooter’ı da ziyaretçilerle dijital ortamda buluşturuyor.
  • ‘Mobilite’ temasıyla 14-26 Eylül tarihlerinde ve ilk kez dijital ortamda gerçekleştirilen Autoshow 2021 fuarında SEAT tüm ürün gamını sergiliyor.
Seat Genel Müdürü Anıl Gürsoy Autoshow 2021 Mobility Fuarı’nda tanıtacakları modeller hakkında bilgi verdi.

Otomobilseverler SEAT’ın dijital standında modellerin içi ve dış tasarımlarını en ince ayrıntısına kadar görme fırsatı yakalayacaklar. Satış temsilcileri ile anlık bire bir görüşme imkanıyla otomobilin yanı sıra finansman ve ödeme koşullarıyla ilgili bilgi sahibi olabilecekler. SEAT ayrıca mikro mobilite çözümleri sunan markası SEAT MO’nun EXS KickScooter’ını fuarda tanıtıyor.

İşte fuarda yer alacak SEAT modelleri; Yeni Ibiza, Yeni Arona, Yeni Leon, Yeni Ateca ve ailenin en büyük üyesi Tarraco…

Mikro mobilite çözümleriyle fuarda: EXS KickScooter

SEAT standında kentsel mobilite çözümleri sunan markası SEAT MÓ’nun kioksu da yer alıyor. Bu alanda ziyaretçiler SEAT’ın yüzde 100 elektrikli scooter’ı EXS KickScooter’ı da tanıma fırsatı bulacaklar. SEAT EXS KickScooter, kullanıcılarına kolay kullanım, uzun menzil ve kısa sürede şarj imkanı tanıyor. Tam şarjda dış etkenlere bağlı olarak 25 kilometrelik bir menzil sunuyor, maksimum şarj süresi ise üç buçuk saat.