Sıfır ÖTV için son gün 30 Haziran!..

2075
Trend Motosiklet, yeni bir Vespa almak isteyen marka tutkunlarına fırsatlar sunmaya devam ediyor. Haziran ayı boyunca geçerli olan kampanyalara ek olarak, 30 Haziran’a kadar geçerli yüzde sıfır ÖTV de Vespa severler için önemli bir fiyat avantajı sağlıyor.

Vespa’nın Türkiye distribütörü Trend Motosiklet, sunduğu fırsatlarla Vespa alıcılarına satın alma sürecinde kolaylıklar sağlamaya devam ediyor. Haziran ayı boyunca geçerli olan uygulamayla, Vespa’nın Primavera 150 ve 150 S modelleri, anlaşmalı bankaların kredi kartlarına özel 10 bin TL’ye kadar 9 ay vade farksız taksit imkanıyla satışa sunuluyor.

Uzaktan kumandalı sele, LED ön ve arka farlar ile 12 inç alaşım jantlar gibi fonksiyonları bünyesinde barındıran Vespa Primavera 150 ve 150 S için sunulan kredi kartı kullanım kolaylığı; anlaşmalı Axess, Bonus, World, Finansbank ve Halkbank kredi kartları için geçerli oluyor. Trend Motosiklet ayrıca, 250 cc ve altı motorlarda geçerli olan yüzde sıfır ÖTV de Vespa severler için önemli bir fiyat avantajı sağlıyor.