Sıla, ‘Trafik Hayattır’ için Kapadokya turunda!

Doğuş Otomotiv’in trafik güvenliği bilincini artırmak amacıyla yürüttüğü ve bu yıl 14. yılını geride bırakan “Trafik Hayattır!” kurumsal sorumluluk platformu, 2018 yılındaki ilk özel projesini Sıla ile hayata geçirdi.

2057

Ünlü pop müzik sanatçısı Sıla, Doğuş Otomotiv’in 14. yılını geride bırakan kurumsal sorumluluk platformu “Trafik Hayattır!” için yola çıkıp kamera karşısına geçti.

Sıla’ya Kapadokya turunda Vlogger Rahşan Gülşan eşlik etti…

İstanbul’dan Kapadokya’ya uzanan keyifli bir yolculuğa çıkan Sıla, yolculuk esnasında emniyet kemeri kullanımından sinyal vermenin önemine kadar trafikte hayat kurtaran önlemler ile ilgili önemli mesajlar verdi.

“Trafik Hayattır!” için özel bir dinleti

Yeni albümünden yeni bestelerine kadar önemli açıklamalarda da bulunan Sıla, yolculuğun son durağı olan Kapadokya’da yer alan peri bacalarında “Trafik Hayattır!” için özel bir dinleti yaparak sevilen eserlerini seslendirdi. Sıla’nın gönüllü biçimde yer aldığı “Trafik Hayattır İçin Yolda” isimli dijital proje, trafikte dikkat edilmesi gereken kuralları eğlenceli bir formatta kamuoyuna anlatmayı hedefliyor.

Sıla’nın yer aldığı vlog, 14 Şubat’ta öncelikle Youtube’daki Trafik Hayattır! kanalında ve Facebook sayfasında yayınlanmaya başladı.