Simülasyon yarışına katıl, Vespa Scooter kazanma şansı yakala

3551

Simülasyon yarışına katıl, Vespa Scooter kazanma şansı yakala:Castrol, yaz boyunca Kocaeli ve Balıkesir’de bir araya geldiği motosiklet severlerle şimdi de Uluslararası Gökçeada Motofest’te buluşmaya hazırlanıyor. Motofest kapsamında kurulan Castrol, POWER1 stantlarındaki simülasyon yarışında  başarılı olanlar ise Vespa Scooter kazanma şansı yakalayacak.

Uluslararası Gökçeada Motofest 6-9 Eylül’de

Castrol,yaz boyunca eğlence ve heyecan kattığı motosiklet festivallerine bir yenisini Eylül’ün ilk haftasında Gökçeada’da ekliyor.
6-9 Eylül tarihlerinde düzenlenecek olan Uluslararası Gökçeada Motofest’te motosiklet sürücüleriyle tekrar bir araya gelecek olan Castrol, festivalde motosiklet tutkunlarını Castrol POWER1 standında ağırlayacak. Üç festival süresince Castrol POWER1 stantlarında gerçekleşen simülasyon yarışları toplamında en iyi ilk üç dereceyi yapan katılımcılar Gökçeada Motofest sonucunda belli olmuş olacak ve şanslı üç kişi birbirinden özel ve değerli hediyelerin sahibi olacak.

Vespa Scooter, Arai Kask ve Dainese Mont 

En iyi dereceyi yapan kişiye “Vespa”Primavera 150cc ABS E4 Scooter, 2. en iyi dereceyi yapan kişiye Arai RX-7 V Kask, 3. en iyi dereceyi yapan kişiye ise Dainese D-Explorer Gore-Tex® motosiklet montu hediye edilecek.