Suzuki Marin Türkiye’ye ödül

2016 yılında Doğan Holding çatısı altına giren Suzuki Marin, Suzuki Motor Company tarafından “Sürekli Satış Büyümesi” ödülü ile başarısını taçlandırdı.

2402

Bir yıl içinde %22 oranında bir büyüme başarısı gösteren Suzuki Marin Türkiye, Suzuki Motor Company tarafından “Büyüme” ödülüne layık görüldü.

Ürettiği deniz motorlarıyla teknelere hayat veren Suzuki’nin üretim yaptığı her alanda olduğu gibi deniz motorları konusunda da sahip olduğu teknoloji ve inovatif özellikrleriyle dikkat çekiyor.Türkiye’de de son bir yıl yeni yapılanma ile birlikte önemli mesafeler kat eden Suzuki Türkiye, pazarda hızlı büyümesiyle dikkat çekti.

“Suzuki, Türkiye’de hak ettiği noktaya ulaşmak için yeni bir sürecin içinden geçiyor.”

Türkiye yapılanması ve aldıkları ödüle ilişkin Suzuki Genel Müdürü Ümit Karaarslan “Otomotiv ve motosiklet sektörlerinin yanısıra dıştan takma deniz motoru sektörünün de öncü markalarından biri olan Suzuki, Türkiye’de hakettiği noktaya ulaşmak için yeni bir sürecin içinden geçiyor. Doğan Holding çatısı altında Türkiye’de Suzuki Marin olarak daha hızlı ve daha kolay yedekparça temini ile müşterilerine benzersiz bir satış sonrası deneyimi yaşatmayı hedefleyen Suzuki Marin bir önceki yıla kıyasla %22 oranında bir büyüme ile başarıyla kapattığı 2016 yılından sonra 2017 yılında da marka atılımı gerçekleştirmeye deva ediyor. Bu anlamda Suzuki Motor Company tarafından verilen “Sürekli Satış Büyümesi” (Continious Sales Growth ) Ödülü 5 senelik uzun soluklu bir süreci değerlendirmesi ve başarılı bulup ödüllendirmesi açısından bizim için daha da önemli. 5 yıllık bir emeği ödüllendiriyor.

Suzuki Marin Türkiye’nin Suzuki Motor Company tarafından “Büyüme” konusunda ödüllendirilmesi de hedefimiz doğrultumuzda emin adımlarla yürüdüğümüzü kanıtlar niteliktedir. 2017 sezonunda da mevcut konjektür ışığında Pazar payımızı arttırarak bu seneyi de kapatacağız”diye konuştu.