Suzuki’den Cumhuriyet’in 94’üncü yılına özel yarış

3051

Suzuki Jimmy Club ve Samurai Team Turkey kulüpleri, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel bir yarış etkinliği düzenledi. Kemerburgaz’da düzenlenen etkinliğe yaklaşık 60 araç katıldı. Etkinlik sonunda katılımıcılar Atatürk posteri ve Türk bayrağı açarak, Cumhuriyet konvoyu oluşturdular.

Etkinliğe katılan Suzuki Türkiye Satış Müdürü Bahadır Dinçer, “Bugün Suzuki Jimmy Club ve Samurai Team Turkey kulüplerinin Cumhuriyet Bayramı’na özel organizasyonu var. Biz de Suzuki markası ve ASAL bayisi olarak etkinliğe destek vermek için buradayız, hep beraber etkinliğin tadını çıkarıyoruz. Çok geniş bir katılımlı etkinlik, Türkiye’nin farklı illerinden gelen kulüp üyeleri var. Aramıza yeni katılanlar da mevcut, çok geniş bir aile ile karşı karşıyayız, bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Suzuki Jımmy Club’tan Kemal Kıran ise, “Her zaman böyle etkinlikler düzenliyoruz. 29 Ekim için bu etkinliği düzenledik. Gün boyu çeşitli oyunlarımız da oluyor” dedi. Etkinlikte güzellik yarışması, kaputta yumurtayı düşürmeden taşıma yarışması, arabaya en çok kişi alma yarışması gibi birçok gösteri düzenlendi.