Tatil öncesi klima bakımında kampanya

2680

Michelin Grubu çatısı altında Türkiye’nin 50 ilinde 157 servis noktasıyla profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, yaz aylarıyla birlikte klima bakımına dikkat çekerek geleneksel hale gelen klima kampanyasını devreye aldı.

Bu kapsamda 1 Haziran – 15 Temmuz tarihleri arasında Euromaster hizmet noktalarına uğrayan binek otomobil kullanıcıları, belirlenen klima gazı dolumunu KDV dahil 299 TL’den yaptırabiliyorlar. Ayrıca Euromaster, ücretsiz check-up ile klima bakımı dışında uzun yolculuk öncesi gözden geçirilmesi gereken noktaları kontrol ediyor ve kullanıcılar aracının yola çıkmaya uygun olduğundan emin oluyor.

Araçların klima sistemlerinin her yıl mutlaka bir kez kontrol edilmesi gerektiğinin altını çizen Euromaster, özellikle yaz aylarında tatil yolculukları öncesi klima kontrollerinin önemini vurguluyor. Euromaster ayrıca polen filtresi değişimi gibi klima bakım ve temizliğinin, araç içindeyken hava yoluyla bulaşan hastalıklardan korunmaya yardımcı olduğuna da dikkat çekiyor. Araç kullanıcıları için klima bakımında yapılması gerekenleri de açıklayan Euromaster, bakımlı klimaların insan sağlığına olduğu kadar araç performansına da olumlu etkilerine işaret ediyor.