TAYSAD, 4. Yetenek Yönetimi Konferansı’nı tamamladı

738

Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneği’nin (TAYSAD) ev sahipliğinde bu yıl dördüncüsü düzenlenen ve firma sahipleri, üst düzey yöneticiler, İK yöneticileri ve çalışanlarının katıldığı Yetenek Yönetimi Konferansı’nda, “Performans Yönetiminin Yeni Dünyadaki Yeri” masaya yatırıldı.

  • Değişen dünyada performans yönetimindeki yeni yaklaşımları ve farklı örnekleri ortaya koymak amacıyla bu yıl dördüncüsü düzenlenen Yetenek Yönetimi Konferansı’nın ev sahipliğini Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneği (TAYSAD) yaptı.

TAYSAD Başkanı Albert Saydam, konferansın açılış konuşmasında Türkiye’nin, ortaya koyduğu kalite, nitelikli iş gücü ve uzmanlığıyla, dünyanın önde gelen otomotiv üreticilerinden biri olduğuna vurgu yaparak, bu başarının arkasında, rekabetçilik üzerine kurgulanmış otomotiv tedarik zincirinin olduğunu söyledi.

TAYSAD Yönetim Kurulu Başkanı Saydam, son yıllarda yaşanan gelişmelerin; performans yönetim sistemlerinin de çağa uygun hale getirilmesini zorunlu kıldığını belirterek, “Artık yılbaşında belirlenen, yıl sonunda gözden geçirilen hedeflerin ve buna bağlı değerlendirmelerle karar almanın sağlıklı sonuçlar vermediği ortada” diye konuştu.