TIGGO 8 PRO, orta boy SUV pazarında liderliğe yürüyor!

1009

3 farklı SUV modeliyle dikkatleri üzerine çeken Chery, amiral gemisi TIGGO 8 PRO ile uygun fiyata, geleneksel premium markaları aratmayan bir seçenek sunuyor.

  • Hedef kitlesi başarılı bir kariyere sahip olan, yaşam kalitesine önem veren şehirli kullanıcılar olan Chery TIGGO 8 PRO, 7 kişilik oturma düzeni, güçlü motoru, üstün lüks ve konfor donanımlarıyla, premium seviyesinde lüksü ulaşılabilir hale getiriyor.

Mart 2023’te Türkiye pazarına güçlü bir giriş yaparak tüm dikkatleri üzerine çeken Chery, birbirinden iddialı modelleriyle tüketicinin beğenisini kısa sürede kazandı. Çinli otomotiv devi, farklı kullanım amaçlarına hitap eden 3 yeni SUV modeliyle müşterilerin yoğun ilgisiyle karşılandı. Chery’nin Türkiye pazarındaki en büyük modeli olan TIGGO 8 PRO, 7 kişilik oturma düzeni, güçlü motoru, üstün lüks ve konfor donanımlarıyla premium markaları aratmayacak bir SUV olarak öne çıkıyor.

1.1 milyon TL’ye premium kalite!
Chery markasının Amiral Gemisi olan SUV, artmaya devam eden taleple pazarın yeni lideri olma yolunda güçlü adımlar atıyor. Pek çok premium markanın SUV modelleriyle karşılaştırılabilecek lüks deneyimi sunan TIGGO 8 PRO, 1,1 milyon TL’den başlayan fiyatıyla müşterilerinin “Ulaşılabilir Lüks” arzusunu tatmin ediyor. Markanın TIGGO ailesinin amiral gemisi olan TIGGO 8 PRO, 4.722 mm uzunluğu, 1.860 mm genişliği, 1.705 mm yüksekliği ve 2.710 mm’lik aks mesafesiyle sınıfının en heybetli modellerinden biri olarak öne çıkıyor. Özellikle başarılı bir kariyere sahip olan ve yaşam kalitesine önem veren şehirli kullanıcıların dikkatini çeken TIGGO 8 PRO; 7 koltuklu, lüks, görev odaklı, orta büyüklükte bir SUV.

Geniş ve konforlu kabiniyle hem sürücüsüne hem de yolcularına keyifli yolculuklar vadeden TIGGO 8 PRO, aynı zamanda lüks ve şık detaylarıyla da dikkat çekiyor. Chery’nin küresel tasarım ekibinin 3.0 “Biçim-Anlam Estetiği” tasarım konseptiyle şekillendirilen TIGGO 8 PRO, matris elmas ön ızgarası ve LED farlarıyla aile aidiyetine vurgu yapan “Sun-Shine-Star-River” ön tasarımını taşıyor. Böylece üst seviye tanınma ve bilinirlik mesajı yayıyor. Derin omuz çizgisi, sadece aracın kaslı yönünün sertliğini yumuşatmakla kalmıyor, aynı zamanda hareket duygusu ekleyerek dinamik bir görüntü sağlıyor.