Tommy Hilfiger, bu sezon yeniden Formula1’de…

2064

Dünyaca ünlü moda markası Tommy Hilfiger imzalanan anlaşmayla 17 yıl sonra yeniden Formula 1 dünyasına dönerek, dört kez Dünya Şampiyonluğunu kazanan Mercedes-AMG Petronas Motorsport takımının resmi giyim ortağı oldu.

Tommy Hilfiger, dört kez Formula 1 Dünya Şampiyonu olan Mercedes-AMG Petronas Motorsport ile stratejik işbirliği anlaşması imzaladı. Böylece Tommy Hilfiger, 2018 sezonundan itibaren Mercedes-AMG Petronas Motorsport takımının resmi giyim ortağı olacak ve Tommy Hilfiger’ın markasını kurduğu tarihten bu yana kucak açtığı spor sponsorluğu mirasını ileriye taşıyacak.

Araçların üstünde logo yer alacak

Uzun vadeli işbirliği kapsamında Tommy Hilfiger, resmi giyim ortağı olarak Mercedes-AMG Petronas Motorsport takımını oluşturan 1.500’den fazla kişi için seyahat ve takım kitleri, ayrıca ofis ve ağırlama görevlileri için kıyafetler sağlayacak. İngiltere’deki Silverstone pistinde 22 Şubat 2018 günü tanıtılacak 2018 yarış araçlarında, ayrıca Mercedes-AMG Petronas Motorsport pit garajının içinde ve pist çevresindeki çeşitli reklam alanlarında Tommy Hilfiger logosu yer alacak.