Toyota, Atlı Dayanıklılık Yarışması’nda boy gösterdi…

7846

Toyota, Kırklareli’nde düzenlenen “TK Cowboy Ranch Uluslararası ve Ulusal Atlı Dayanıklılık Yarışmaları’na destek oldu…

Yarışmalar 100 ve 120 kilometrelik İğneada Longoz, 40, 60 ve 80 kilometrelik Istranca Ormanları’nda gerçekleştirildi. Oldukça keyifli anların yaşandığı etkinlik, 3 gün boyunca sürdü. Türkiye, Yunanistan, Bulgaristan, İrlanda ve Birleşik Arap Emirlikleri’nden 70 binicinin katıldığı yarışmalarda dünya tarihinde ilk kez Karadeniz sahili atların ve binicilerinin zorlu mücadelesine sahne oldu.

Yarışma sonunda kalifiye olan iki Türk sporcu ve atları, İspanya’da yapılacak Dünya Şampiyonası için ilk etabı da başarıyla geçti.

“Yenilmez” unvanlı pick-up Hilux

Etkinlik alanında kurulan Toyota’nın ticari modelleri ile hibrit ürün gamının yer aldığı standı ise büyük ilgi topladı. Ziyaretçiler nefis doğa içinde “Toyota Professional” ailesinin üyeleri Proace City ve Proace Cargo ile birlikte hibrit ürün gamını da test etme imkanı bulurken; Toyota’nın “yenilmez” unvanlı pick-up’ı Hilux da standda yerini aldı. Katılımcılar Hilux’ı test etmenin yanı sıra, dijital ortamda VR gözlükler ile 360 derecelik bir macera da yaşama fırsatı elde ettiler.