Tüketici hangi sorunlara karşı güvencede!

2534
Tur Assist, tesisata bağlı dahili su ve elektrik hasarları ile sel, yangın, deprem, fırtına gibi dış etkenler sebebiyle bina ve binaya bağlı sabit kıymetlerde meydana gelebilecek hasarları altı ay garantili olarak onarıyor.

Tur Assist, yol yardımdan çekiciye, hava ambulansından, seyahat acentesine kadar farklı alanlarda toplam 6 bini aşkın hizmet birimi ile tüketicilerin yanında…

Türkiye’yi ilk kez 1996’da asistans hizmetleri ile tanıştıran Tur Assist, 2017 yılı boyunca 32 binden fazla tesisat problemini çözdü. Cam kırılması ve onarımında ise 1 yılda 13 bin camı yenileyen Tur Assist, geçtiğimiz yıl Temmuz ayında yaşanan dolu faciasında sadece 4 günde bin 700 konut ve iş yerinin kırılan camını tamir etti. Tüketicilerin, sigorta poliçesi yaptırmalarıyla birlikte otomatik olarak asistans hizmetlerinden de faydalanabilme hakkına kavuştuğunu dile getiren Asistans Şirketleri Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Tur Assist Genel Müdürü Cemal Fenercioğlu, herhangi bir konut veya iş yeri poliçesi yapıldığında, bu mekanlarda meydana gelebilecek çilingir, cam, tesisat gibi sorunlara karşı tüketicilerin kendilerini güvence altına alabileceklerini söyledi.